دوره های آموزشی,سه شنبه، 7 آذر، 1396 2196admin

شرکت کنندگان محترم دوره تبیین سیاستهای کلی نظام اداری کشور ابلاغی مقام معظم رهبری و راهکارهای اجرائی آن، با سلام و احترام؛

نظر به اتمام این دوره، مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی این دوره بصورت هماهنگ و در یک روز و به روش مجازی (از طریق همین سایت) برگزار خواهد شد.

سوالات آزمون از متن دروس دوره طراحی شده و از فایلهای ضمیمه دوره سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه آموزش کارکنان شهرداری کاشان انجام خواهد شد.


آزمون پایانی دارای 60 نمره، تعداد سوالات 10 عدد و زمان هر فرد 10 دقیقه می باشد.

آزمون پایانی این دوره بصورت هماهنگ و در روز یکشنبه 12 آذرماه ساعت 13:30 تا 16 برگزار خواهد شد.

مهم: حدنصاب قبولی در این دوره، کسب حداقل 70 نمره از صد می باشد.

 

نحوه شرکت در آزمون: برای شرکت در آزمون؛ پس از مراجعه به صفحه شخصی خود بر روی آیکون  ستون آزمون کلیک نمایید. متذکر می شویم که مبنای زمانی، ساعت سرور می باشد و ممکن است با مراجعه شما هنوز زمان شرکت در آزمون فرا نرسیده باشد که می بایست با مراجعه مجدد یا بارگذاری مجدد صفحه (با فشردن کلید F5) نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایید.

تذکرات مهم:

1- برای شرکت در آزمون نهایی باید حتماً تمامی درسها را مشاهده و تمامی پس آزمون دروس را گذرانده باشید. در غیر اینصورت بصورت خودکار و توسط سامانه از شرکت شما در آزمون نهایی ممانعت بعمل خواهد آمد. برای اطمینان از شرکت خود در تمامی دروس می توانید بر روی ایکون کارنامه کارنامه موجود در صفحه شخصی (ردیف مربوط به هر دوره) کلیک نموده و شرح فعالیتها و نمرات خود را بررسی نمایید. همکاران صرفاً تا روز قبل از آزمون فرصت دارند نسبت به شرکت در جلسات اقدام کنند.

2- تمامی تمهیدات فنی لازم برای برگزاری موفق آزمون نهایی درنظر گرفته شده است (از قبیل پهنای باند، سرور مناسب و ...). خواهشمندیم با حفظ خونسردی و بدون عجله در آزمون شرکت نمایید و در صورت بروز مشکل فنی مثل عدم نمایش سایت یا عدم اتصال به سرور (بدلیل ترافیک بالای ناشی از مراجعه کاربران) هیچ نگرانی به خود راه ندهید. ما تمامی اوضاع و مسایل را رصد می کنیم و شما را برای شرکت مجدد یا رفع مشکل یاری می کنیم. لطفاً از تماس تلفنی با اداره آموزش و پژوهش شهرداری کاشان در روزهای آزمون خودداری بعمل آورید.

3- برای اطلاع از نظرات شما و نیز سنجش کیفیت برگزاری دوره؛ در نظرسنجی دوره شرکت نمایید.


منبع:

درجه 0/5 (0%) (0 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .