دوره های آموزشی,يکشنبه، 22 شهريور، 1394 1300admin

ثبت نام هشتمین دوره ی آموزش مجازی سال 1394 شهرداری کاشان با عنوان "شناسایی و استفاده از ظرفیت های ذهنی" آغاز شد. این دوره مخصوص کلیه مشاغل شهرداری بوده و شرکت همه همکاران (اعم از شهرداری کاشان و سایر شهرداری های استان) در آن بلامانع می باشد.


فرهنگ و رفتار اجتماعی یکی از بزرگ‌ترین نیازهای كنونی مردم، شناخت قدر و ارزش خویشتن و استفاده بهینه از ظرفیت‌های وجودی خویشتن است تا بتوانند با رسیدن به مرحله خودشکوفایی و کسب عزت نفس بالا، احساس بهتری نسبت به خویشتن به‌دست آورده و زندگی سالم و موفق‌تری را سپری نمایند. بهره‎گیری صحیح از ظرفیت‌های ذهنی، تنها با شناخت و آگاهی از آنها امكان‎پذیر می‌باشد.

گوشه‌ای از نیروی خلاق درونی‌تان پی خواهید برد که قادر است سلامتی شما را حفظ و موفقیت را برایتان به ارمغان بیاورد. همان قدرتی که شكوفایی آن می‌تواند تأثیر مثبت ژرف و عمیقی بر زندگی‌تان داشته باشد و شما را به تمام آرزوهای‌تان برساند و الهام بخش شما در رسیدن به زندگی شاد، سالم و موفق خواهد بود.

تصویر ذهنی، به مفهوم برداشتی است كه فرد نسبت به ماهیت فیزیكی، روانشناختی و ساختارهای اجتماعی خویش دارد و تعیین كننده نوع رفتار و شخصیت او میباشد. تصویر ذهنی شامل مجموعه افکار و اندیشه‌های یک فرد نسبت به خویشتن است که مثبت بودنش، باعث ایجاد اعتماد به نفس و منفی بودن آن، موجب کم رنگ شدن احترام به خود و کاهش عزت نفس در وجود او خواهد شد. خودانگاره، قضاوتهایی است كه هر انسانی در زمینه‌های موفقیت، ارزش، توانایی و اعتبار فردی خویشتن انجام میدهد.

تصویر ذهنی، همان ارزیابی و درك فردی نسبت به خود در بعد زمان است که از مجموع افكار، احساسات، عواطف و تجارب هر انسانی در طول زندگیاش به وجود می‌آید. خودانگاره، نتیجه خودارزیابی منحصر به فردی است که هر کسی از خود به عمل می‌آورد و باعث شکل دهی احساس ارزشمند بودن و یا احساس بی كفایتی در درون او خواهد شد.

همکاران فرصت دارند تا اواسط هفته آینده نسبت به ارائه درخواست شرکت در این دوره مجازی اقدام نمایند.

واحد آموزش و پژوهش شهرداری کاشان


منبع:

درجه 3/5 (60%) (2 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .