دوره های آموزشی,دوشنبه، 30 شهريور، 1394 591admin

آزمون پایانی دوره فرهنگ و رفتار اجتماعی که در هفته جاری برگزار شد، برای بار دوم برگزار می شود.


نظر به اینکه بخشی از شرکت کنندگان دوره مذکور به دلایل مختلف موفق به اتمام دوره و شرکت در آزمون پایانی نشده بودند و طی تماسهای مکرر خواستار برگزاری مجدد آزمون پایانی می شدند؛ با مساعدت و نظر واحد آموزش و پژوهش شهرداری کاشان، این آزمون تجدید می شود. لذا کلیه همکارانی که درسهای دوره خود را تمام نکرده یا موفق به شرکت در آزمون پایانی دوره فوق الاشاره نشده و یا حتی مردود شده اند فرصت خواهند داشت تا برای بار آخر در این آزمون شرکت کنند.

 

آزمون پایانی مجدد دوره فرهنگ و رفتار اجتماعی در تاریخ شنبه 4 مهر ساعت 14:00 تا 14:30 و از طریق همین سایت برگزار خواهد شد.

 

برای شرکت در آزمون نهایی باید حتماً تمامی درسها را مشاهده و تمامی پس آزمون دروس را گذرانده باشید. در غیر اینصورت بصورت خودکار و توسط سامانه از شرکت شما در آزمون نهایی ممانعت بعمل خواهد آمد. برای اطمینان از شرکت خود در تمامی دروس می توانید بر روی ایکون کارنامه کارنامه موجود در صفحه شخصی (ردیف مربوط به هر دوره) کلیک نموده و شرح فعالیتها و نمرات خود را بررسی نمایید. همکاران صرفاً تا روز قبل از آزمون (یعنی جمعه 3 مهر ماه) فرصت دارند نسبت به شرکت در جلسات اقدام کنند.

 

هشدار: متاسفانه برگزاری آزمون پایانی مجدد برای دوره های مختلف بصورت روال درآمده و موجب ایجاد توقع در برخی همکاران شده است. از این رو به اطلاع می رسانیم که بعد از این صرفاً یکبار آزمون پایانی برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان تنها در همان آزمون فرصت حضور را خواهند داشت.


منبع:

درجه 3/5 (60%) (2 رای)

بدون برچسب

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .