آغاز ثبت نام دوره راهبردهای توسعه آموزش مجازی در سازمانها
تاریخ : شنبه، 18 آذر، 1396
موضوع : دوره های آموزشی,


هشتمین دوره ی آموزش مجازی سال 1396 شهرداری کاشان با عنوان "راهبردهای توسعه آموزش مجازی در سازمانها" آغاز شد. مطابق با اطلاع رسانی صورت گرفته از قبل، شرکت در این دوره صرفاً مخصوص همکاران شهرداری کاشان است.تبیین سیاستهای کلی نظام اداری کشور ابلاغی مقام معظم رهبری و راهکارهای اجرائی آندر قرن بیست و یکم مهم‌ترین مولفه سازمانی‌ که در سازگاری، بقا و توسعه سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با توجه به تغییرات اقتصاد جهانی می‌تواند موثر واقع شود، سرمایه دانشی  یا منابع انسانی سازمان‌هاست. پیام روشن و صریحی که این تغییر و تحولات برای سازمان‌ها و حتی ملت‌ها به همراه دارد، پیام تولید، انتقال، کاربرد و ذخیره دانش و مهارت از طریق رویکردها و مکانیزم‌های اثربخش و کارامد همچون آموزش و توسعه، سازمان یادگیرنده، مدیریت دانش و ... است. براساس تحقیقات و مطالعات صورت گرفته، نیروی انسانی برخوردار از مهارت و دانش در سطح بالا، مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در برتری رقابتی و تحقق اهداف سازمانی است.

آموزش‌های مجازی برای کارکنان سازمان‌ها کمتر از یک دهه است که در ایران آغاز شده است و با وجود مزایای مختلف آن از جمله منفک نشدن کارکنان از محل کار، قدرت انتخاب مکان و زمان آموزش و هزینه‌های کمتر آن نسبت به دوره‌های حضوری، به دلایل مختلفی تاکنون فراگیر نشده‌اند.

سرعت و هزینه‌های اینترنت در ایران، فقدان دانش تخصصی برای تولید محتوای مناسب، نگرانی و نا‌آگاهی مدیران از کیفیت این آموزش‌ها مهمترین موانع توسعه  این قبیل آموزش‌ها به شمار می‌رود.

 

همکاران محترم که علاقمند به شرکت در این دوره هستند می توانند از طریق صفحه شخصی خود نسبت به درخواست ثبت نام اقدام نمایند.

 

اداره آموزش و بهره وری شهرداری کاشانمنبع این مقاله : سامانه آموزش الکترونیکی کارکنان شهرداری کاشان
http://learn.kashan.ir

آدرس این مطلب :

http://learn.kashan.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=156&title=آغاز-ثبت-نام-دوره-راهبردهای-توسعه-آموزش-مجازی-در-سازمانها