آغاز ثبت نام دوره استاد بزرگی یاهومیل
تاریخ : جمعه، 27 شهريور، 1394
موضوع : دوره های آموزشی اختیاری,


ثبت نام نهمین دوره ی آموزش مجازی سال 1394 شهرداری کاشان با عنوان "استاد بزرگی یاهومیل" آغاز شد. این دوره، اولین دوره از سری دوره های آموزشی اختیاری است که پیش از این خبر آنرا منتشر کرده بودیم.پست الکترونیک ایمیل (به انگلیسی: email) یا رایانامه به نامه‌ای دیجیتالی گفته می‌شود که در شبکه‌ای رایانه‌ای از یک فرستنده به یک یا چند گیرنده فرستاده می‌شود. ایمیل سال‌هاست که به یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی تبدیل شده است. از لحاظ لغوی Email مرکب از دو واژه E که اول کلمه Electronic (الکترونیک)  و mail به معنای پست است می باشد.

ایمیل به زبان ساده، فضایی در اینترنت (مشابه صندوق پستی شما در اداره پست یا در ورودی خانه) است که کلید آن فقط در دست شماست. در صورتی که آدرس آن را به دیگران اعلام کنید، آنها می توانند با استفاده از Email خود برای شما نامه و یا فایل بفرستند.

امروزه ایمیل صرفاً وسیله ای برای ارسال و دریافت نامه نیست، بلکه در بسیاری از سایتهای اینترنتی روشی برای تایید هویت و پیش نیازی برای استفاده از سایر خدمات آن سایت می باشد. از این رو می توانیم ادعا کنیم که داشتن صندوق پستی و توانایی استفاده از امکانات آن می توانه به مثابه کلید ورود به خدمات اینترنتی باشد.

برای ایجاد و داشتن یک نشانی ایمیل لازم است تا از سایتهای ارائه کننده خدمات ایمیل کمک بگیریم. یکی از مشهورترین و باسابقه ترین ارائه کنندگان سرویس ایمیل؛ شرکت یاهو است. این خدمات که در بخشی با نام یاهومیل قرار دارد موضوع دوره آموزشی با نام "استاد بزرگی یاهومیل" است.

در این دوره شما می توانید تمامی نکات و مسایل مربوط به ایمیل را فرا بگیرید؛ مطالبی همچون نحوه ی ساخت و مدیریت صندوق ایمیل، ارسال و دریافت ایمیل، ایجاد مخاطبین و نحوه ی ارتباط با آنها، روش ارسال فایلهای حجیم در سرویس یاهومیل، نحوه ی چت (گفتگو) در این سرویس و مطالب مربوط و جالب دیگر. اطلاعات بیشتر درخصوص این دوره را می توانید در صفحه اختصاصی دوره "استاد بزرگی یاهومیل" ملاحظه فرمایید.منبع این مقاله : سامانه آموزش الکترونیکی کارکنان شهرداری کاشان
http://learn.kashan.ir

آدرس این مطلب :

http://learn.kashan.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=78&title=آغاز-ثبت-نام-دوره-استاد-بزرگی-یاهومیل